هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند

جشنواره مستند، جشنواره تلویزیونی مستند، جشنواره فیلم، جشنواره عکس و جشنواره مستند نگاری

«به دنبال صلح» در جشنواره تلویزیونی مستند
«به دنبال صلح» در جشنواره تلویزیونی مستند
25 فروردین 1396 1:26 ب.ظ

مستند «به دنبال صلح» به کارگردانی محسن اسلام‌زاده شنبه 26 فروردین ساعت 20 در جشنواره تلویزیونی مستند پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره تلویزیونی مستند، «به دنبال صلح» روایت سفر کاروان صلح از 10 کشور جهان به سوریه است که فعالانی از ایران نیز در این کاروان حضور داشتند.

این مستند به روایت «مادر اگنس ماریا»، از روزهای شروع درگیری ها در سوریه می پردازد و این راهبه مسیحی از حضورش در میان معارضه و مشاهداتش که توسط یک فیلمبردار فرانسوی ثبت شده می‌گوید.

کاروان زائران صلح سوریه فروردین ماه سال 93 با حضور جمعی از هنرمندان ایرانی و فعالان صلح طلب از سراسر دنیا با اجرای چند برنامه در ایران و با همت اتحادیه بین‌المللی امت‌واحده خود را به سوریه و شهرهای دمشق و لاذقیه و حمص رساندند و برنامه‌هایی را در آنجا اجرا کردند.

«به دنبال صلح» فردا ساعت 20 در جشنواره تلویزیونی مستند پخش می شود و بینندگان شبکه مستند تا 48 ساعت پس از پخش آن، مهلت دارند با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی www.festdoctv.com ، کانال های اطلاع رسانی و یا  سامانه پیامکی جشنواره (3000081)به این فیلم مستند رای بدهند.

نخستین جشنواره تلویزیونی مستند به همت شبکه مستند در حال برگزاری است.

 در این جشنواره 51 اثر مستند در بخش مستند بلند، نیمه بلند و کوتاه با یکدیگر رقابت خواهند کرد و برگزیدگانش را مردم و کارشناسان انتخاب می کنند.

بدون دیدگاه