هشتمین جشنواره تلویزیونی مستند

جشنواره مستند، جشنواره تلویزیونی مستند، جشنواره فیلم، جشنواره عکس و جشنواره مستند نگاری، ویژه فلسطین

ثبت‌نام فصل دوم جشنواره تلویزیونی مستند
ثبت‌نام فصل دوم جشنواره تلویزیونی مستند
12 خرداد 1396 10:49 ق.ظ

سامانه ثبت‌نام  فصل جدید از اول اردیبهشت باز شده و متقاضیانی که از شرکت در فصل اول بازمانده‌اند، می‌توانند با ثبت نام مجدد و دریافت کد رهگیری جدید در فصل بعدی جشنواره حضور داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره تلویزیونی مستند، فصل دوم جشنواره تلویزیونی مستند تابستان امسال برگزار می‌شود و موضوعات این جشنواره آزاد است و فیلم‌هایی با موضوعات مختلف می‌توانند به جشنواره ارائه شوند.

علاقه‌مندان تا ۱۵ خرداد مهلت دارند برای ثبت نام اقدام کنند و تا 20 همین ماه آثارشان را برای دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، سعادت‌آباد، میدان کاج، خیابان نهم شرقی، پلاک ۲۶، طبقه چهارم بفرستند.

نخستین فصل جشنواره تلویزیونی مستند از 23 فروردین در حال برگزاری است، این جشنواره به همت شبکه مستند به صورت فصلی برگزار می‌شود و در هر فصل آثار انتخاب شده توسط هیأت انتخاب، در قالب یک برنامه تلویزیونی در طول هر فصل نمایش داده می‌شوند و بینندگان به آثار مورد نظر خود رأی می‌دهند.

آثار بر مبنای زمان فیلم به سه بخش مستند کوتاه (10 تا 30 دقیقه)، مستند نیمه بلند (بین 30 تا 50 دقیقه) و مستند بلند (بالای 50دقیقه) تقسیم بندی می‌شوند.

پایان هر فصل در هر بخش به یک فیلم برگزیده هیئت داوران و یک فیلم برگزیده مردمی تندیس و جایزه جشنواره اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیش‌تر به نشانی https://festdoctv.com/articles/29 مراجعه کنند. 

 

 

بدون دیدگاه