هشتمین جشنواره تلویزیونی مستند

جشنواره مستند، جشنواره تلویزیونی مستند، جشنواره فیلم، جشنواره عکس و جشنواره مستند نگاری، ویژه فلسطین

نمونه موفق مدیریت جهادی در«فرشته‌ها هنوز در راهند»
نمونه موفق مدیریت جهادی در«فرشته‌ها هنوز در راهند»
12 خرداد 1396 10:49 ق.ظ
مستند «فرشته ها هنوز در راهند» به تهیه کنندگی و کارگردانی سید مجتبی خیام الحسینی شنبه 13 خرداد ساعت 19 در جشنواره تلویزیونی مستند پخش می‌شود.
به گزارش روابط عمومی جشنواره تلویزیونی مستند،  این مستند بلند در بشاگرد استان هرمزگان تصویر برداری شده است  و با نگاهی جامع به فرصت ها و محرومیت های منطقه وسیع بشاگرد نمونه موفق یک مدیریت جهادی، انقلابی و موفق را به تصویر کشیده است.
در خلاصه این مستند آمده است: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با شروع نهضت محرومیت زدایی، برادران والی به فرمایش امام راحل در منطقه وسیع بشاگرد مشغول محرومیت زدایی شدند.ساخت حوزه علمیه، مدرسه، مسجد، مرکز بهداشت و آبرسانی تنها بخشی از این فعالیت‌هاست. علی‌رغم تلاش‌های خستگی‌ناپذیر جهادگران، هنوز محرومیت‌های قابل ملاحظه‌ای دامن گیر مردم شریف این منطقه است.
نخستین جشنواره تلویزیونی مستند از 23 فروردین در شبکه مستند آغاز شده است، فصل اول این جشنواره روزهای زوج از ساعت 19 تا 20 روی آنتن می‌رود و برگزیدگانش را مردم و کارشناسان انتخاب می‌کنند.
  داوری بخش مردمی این جشنواره از طریق سایت festdoctv.com، کانال اینستاگرام@festdoctv و سامانه پیامکی جشنواره به شماره 3000081 انجام می‌شود و بینندگان تا 48 ساعت پس از پخش اثر مهلت دارند، به مستند رأی بدهند.
 
 

بدون دیدگاه