هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند

جشنواره مستند، جشنواره تلویزیونی مستند، جشنواره فیلم، جشنواره عکس و جشنواره مستند نگاری

اعلام نتایج ابتدایی شمارش آرای مردمی جشنواره تلویزیونی مستند
اعلام نتایج ابتدایی شمارش آرای مردمی جشنواره تلویزیونی مستند
12 خرداد 1396 10:48 ق.ظ

نتایج ابتدایی شمارش آرای مردمی جشنواره تلویزیونی مستند برای انتخاب بهترین فیلم کوتاه، نیمه بلند و بلند از نگاه تماشاگران اعلام شد.

دبیرخانه جشنواره تلویزیونی مستند نتایج شمارش آرای مردمی آثاری که تا پایان اردیبهشت نمایش داده شده‌اند را منتشر کرد.   
 بر این اساس بهترین آثار از نگاه بینندگان در بخش فیلم های کوتاه به ترتیب  عبارتند از: «یک روز با شعبون»، «دویدن در اتاق بسته»، «ورشوچی»، «چشم فرنگی»، «مزرعه کروکودیل»، «بافته‌های جان»، «اکسیژن»، «آن عکس‌ها»، «شاهخون»، «دیدار برگ»، «سفیر رستگاری»، «سفید نمایی»، «از پیله تا پرواز»، «بهشت پنهان»، «صفر کیلومتر»، «رفیوجی» و «در سایبان گذر».
 در بخش فیلم های نیمه بلند نیز «مثبت 58» بیشترین  امتیاز را کسب کرده و پس از آن به ترتیب امتیاز، فیلم های «فتح بیجی»، «جنگل در تصرف ابرها»، «لکنت»، «انگوران، گنجینه حیات»، «داستان یک پایان» و «به دنبال صلح» قرار دارند.
 «پرندگانِ در سایه» نیز با کسب امتیاز4.7  در صدر فهرست فیلم های بلند قرار دارد و پس از آن «باتلاق وان» و «هینی مینی» در رتبه های بعدی قرار دارند.
 گفتنی است که شمارش آرای مردمی نخستین جشنواره تلویزیونی مستند بر اساس فرمول IMDB انجام شده است، قابلیت رتبه‌بندی در وب‌سایت IMDB به کاربران اجازه می‌دهد بر اساس علاقه خود از مقیاس یک تا 10 به فیلم مورد نظر رای دهند.
 وب‌سایت IMDB از فرمولی پیچیده برای تصمیم‌گیری در مورد رتبه‌بندی فیلم‌ها استفاده می‌کند. رای‌ها در این فرمول وزن دارد، این سیستم باعث می‌شود اطلاعات کاملاً دقیقی از یک فیلم به دست بیاید.
 نخستین فصل از جشنواره تلویزیونی مستند تا  پایان خرداد ادامه دارد و نتایج شمارش آرا مردمی به تدریج در کانال تگرامی @festdoctv  و سایت جشنواره به نشانی www.festdoctv.com  اعلام می شود.

 

صفحه اعلام نتایج

 

 

 

بدون دیدگاه