هشتمین جشنواره تلویزیونی مستند

جشنواره مستند، جشنواره تلویزیونی مستند، جشنواره فیلم، جشنواره عکس و جشنواره مستند نگاری، ویژه فلسطین

هیئت داوران فصل دوم جشنواره تلویزیونی مستند مشخص شدند
هیئت داوران فصل دوم جشنواره تلویزیونی مستند مشخص شدند
22 مرداد 1396 11:19 ق.ظ
سعید رشتیان، محسن یزدی و سیاوش سرمدی فصل دوم جشنواره تلویزیونی مستند را داوری خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره تلویزیونی مستند، سعید رشتیان، محسن یزدی و سیاوش سرمدی به عنوان اعضای هیأت داوران این جشنواره انتخاب شدند و 42 فیلم این بخش را داوری خواهند کرد.
رشتیان رئیس هیات مدیره انجمن تهیه کنندگان مستند است، او مستندهای متعددی مانند «آینه فرهنگ 1و2» شامل 30 اثر مستند، «ما هم در جنگ بودیم»، «تصویرسازان انقلاب»، «گفتگو با انقلاب»، «تهران من»، «آخرین راه» و .. را تهیه کرده است.
محسن یزدی مدیرمرکز فیلم مستند سوره نیز روزنامه‌نگار و مستندسازی است که تولید فیلم‌های مستند «99درصد» درباره جنبش وال‌استریت و «مسافر ایران» درباره حضور یک مادر شهید لبنانی در ایران را بر عهده داشته است.
سیاوش سرمدی خبرنگار و مستندسازی فعالی است که بیش تر مردم آن را با کارگردانی مستند مشهور «ادواردو آنیلی» می‌شناسند. 
او مدیر سابق دفتر Press TV در بیروت بوده و همچنین ساخت مستندهای امام موسی صدر، چمران به روایت دختر جبل عامل، هشتاد سال مقاومت، داوطلب مرگ، بال های گمشده، بهمن ماه 88، بیست و هشتم ماه صفر، در جستجوی حقیقت و همکاری به عنوان دستیار کارگردان با جواد شمقدری و پرویز شیخ طادی و .. را در کارنامه کاریش دارد.
فصل دوم جشنواره تلویزیونی مستند از 17 تیر در شبکه مستند آغاز شده و طی آن ۴۲ اثر در سه بخش فیلم‌های بلند، نیمه بلند و کوتاه  با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
 

بدون دیدگاه